הפעלות לימי הולדת

בואו להיות להטוטני יום-הולדת במסיבת קרקס משלכם!

יום הולדת ג’אגלינג לגילאי 5-12

מדובר בהפעלה חווייתית וייחודית ביותר, בה הילדים פעילים כל הזמן מתחילת ההפעלה ועד סופה ומניסיון מובטח כי אין משתעממים! ההפעלה מיועדת ומתאימה לילדים מגילאי 5-12 ומשתנה באופיה בהתאם לטווח הגילאים. כאיש חינוך אני מבטיח הפעלה איכותית, חינוכית ואינטליגנטית ומקפיד על שימוש בשפה תקינה ונאותה.

ההפעלה מתאימה עצמה לכל מקום- פתוח או סגור, סלון בבית, כיתה, חדר חוגים, פארק, גינה ולכל ימות השנה! כמוכן אני ערוך להפעלות בתנאי שטח, ללא צורך בחשמל!

לצפייה בתמונות מהפעלות ימי הולדת לחץ כאן

הפעלות לימי הולדת

בואו להיות
להטוטני יום-הולדת
במסיבת קרקס משלכם!

יום הולדת ג’אגלינג
לגילאי 5-12

מדובר בהפעלה חווייתית וייחודית ביותר, בה הילדים פעילים כל הזמן מתחילת ההפעלה ועד סופה ומנסיון מובטח כי אין משתעממים! ההפעלה מיועדת ומתאימה לילדים מגילאי 5-12 ומשתנה באופיה בהתאם לטווח הגילאים. כאיש חינוך אני מבטיח הפעלה איכותית, חינוכית ואינטליגנטית ומקפיד על שימוש בשפה תקינה ונאותה.

ההפעלה מתאימה עצמה לכל מקום- פתוח או סגור, סלון בבית, כיתה, חדר חוגים, פארק, גינה ולכל ימות השנה! כמוכן אני ערוך להפעלות בתנאי שטח ללא צורך בחשמל!!

לצפייה בתמונות מהפעלות ימי הולדת לחץ כאן

ההפעלה ליום ההולדת מורכבת משני חלקים עיקריים:

חלק א'

מופע הדגמה משעשע להכרת כלי הלהטוטנות השונים+מסיבת קרקס:

בחלק הראשון אני פותח במופע הדגמה משעשע יחד עם ילד יום ההולדת. במופע זה אני דואג כמובן לשים את ילד יום ההולדת במרכז כמה שיותר ולהעצים אותו מול כולם. מיד לאחר מכן אני מזמין את כל הילדים לקום מבלי יוצא מן הכלל, לשחק וללהטט בכלים השונים בעצמם. היות ואני מגיע ערוך ומצויד בכ-100 כלים מ-7 סוגים שונים! נוצרת לה מסיבת קרקס ססגונית בה כולם לוקחים חלק יחדיו. בשל המגוון הרחב והכמות האדירה של הכלים, כל הילדים פעילים בו זמנית, מבלי לחכות בתור או להיות תלויים האחד בשני.

בתום החלק הראשון אנו יוצאים להפסקת אוכל וכמובן (איך לא) טקס העוגה בו ילד יום ההולדת מכבה את הנרות וזוכה לברכות חמות מחבריו.

מיד לאחר מכן אנו ממשיכים בחלקה השני של ההפעלה שזו ההפתעה של הילדים למעשה:

חלק ב'

סדנה ייחודית להכנת כדורי ג’אגלינג או לחליפין סדנה להכנת מקל סרט איכותי:

פעילות משותפת, בה כל ילד מכין בהנחייתי כדורי ג’אגלינג צבעוניים, או לחליפין מקל סרט איכותי, כך שכל הילדים יוצאים עם מתנה מקורית ומיוחדת בנושא יום ההולדת!

למעשה זוהי הפעלה מאוד פעילה+ סדנת יצירה מהנה ובה הכל כלול! הדבר היחידי שנדרש מכם ההורים, זו עוגה וכיבוד.
מלבד זה, הסירו דאגותכם מלבכם-

אנחנו כבר נדאג לכל מה שנחוץ והכרחי
על מנת להבטיח מסיבה מוצלחת במיוחד וברמה הגבוהה ביותר!

הפעלות לימי הולדת מסוג אחר

שולח ההמלצה: ריקי
תאריך: 15/12/2016 – 10:45:53 דרך פורטל הפעלות לימי הולדת.
חייבת לשתף ולהמליץ בחום על טל הלהטוטל. הגעתי אליו דרך האינטרנט מבלי היכרות מוקדמת. היות ואני מונעת מאינטואיציות החלטתי להזמין אותו להפעיל את יום הולדתה של ביתי בת ה-7 למרות שלא ראיתי אותו בפעולה. מה אומר ומה אגיד, זו הייתה ההפעלה הכי טובה שנתקלתי בה עד היום. טל הציב סטנדרטים אחרים ממה שציפיתי ממפעיל. הבנתי עד כמה המפעילים שהזמנתי עד היום או שראיתי בימי הולדת אחרים, פשוט ברמה אחרת. מלבד זה שהילדים מאוד נהנו, צחקו המון והיו מרותקים במשך כל זמן ההפעלה, הדבר הבולט ביותר היה השקט והאופן בו הוא מפעיל את הילדים. בלי צרחות במיקרופון ובלי "לשחד" את הילדים בפרסים כדי שישתפו פעולה. היה שם משהו מאוד נינוח והיה ניכר שיש לו ניסיון רב. בחלק השני הילדים הכינו כדורים שהם לקחו במתנה, נדהמתי לראות את כל הילדים (45 בערך) יושבים במעגל בדממה וטל מסביר ומנחה בשקט וברוגע וכל הילדים אתו. זה היה מחזה מרהיב ומלהיב. אני רוצה להודות לטל, על הפעלה בלתי נשכחת ובלי רגילה שלא נשכח עוד הרבה זמן. מה שבטוח עכשיו אנחנו יודעים כבר את מי להזמין בשנה הבאה..

מומלץ לתאם מראש על מנת לשריין תאריך מבוקש:
050-8271969

Please leave this field empty.

מומלץ לתאם מראש על מנת לשריין תאריך מבוקש:
050-8271969

Please leave this field empty.